سوالات متداول

سوالات متداول

بسته به نوع انتخاب روش ارسال هزینه ارسال محاسبه می گردد.

دو روش ارسال می توانید انتخاب بکنید : باربری و پست

هرکدام براساس نرخ نامه های مصوب کشوری محاسبه می گردد. و هزینه آن برعهده خریدار می باشد.

در هنگام دریافت بار از باربری یا پست حتما محصولات را بررسی کنید که سالم باشند. در غیر این صورت، اگر محصولی آسیب دیده باشد از تحویل گرفتن آن خودداری کنید. لازم به ذکر است تمامی محصولات ارسالی از سوی سایت گل قند بیمه بوده و جنس جدید برای شما ارسال خواهد شد. و هزینه از شرکت های باربری و پست توسط شرکت گل قند گرفته خواهد شد.

تا زمانی که محصول تحویل شرکت های باربری و پست داده نشده می توانید سفارش خود را لغو نمایید

پس از تکمیل سفارش خود می‌توانید از طریق صفحه پیگیری سفارشات از آخرین وضعیت سفارش خود با خبر شوید.

خیر به علت اینکه درگاه پرداخت الکترونیک در سایت موجود است و تمامی حساب های مالی سایت گل قند برای نهاد نظارتی شفاف است امکان خرید کارت به کارت نیست.

بله، گل قند به طور منظم و روزانه قیمت‏ محصولات عرضه شده در وب‏ سایت خود را کنترل و به روز رسانی می‏‌کند

کارشناسان بخش تولید محتوای گب قند تمام تلاش خود را می‏‌کنند تا اطلاعات مورد نیاز برای خرید هر کالا در سایت موجود، کافی و روشن باشد. شما راه‌‏های مختلفی برای کسب اطلاعات تکمیلی و تخصصی محصولات در گل قند دارید. می‌‏توانید از ابزارهای ایجاد شده برای این منظور از قبیل مقایسه ، مطالعه نقد و بررسی و نقاط و قوت و ضعف محصول، ویدئوهای آموزشی، و جدول اطلاعات فنی کالاها استفاده کنید. همچنین گل قند نقدها و نظرهای کاربران را با دیدگاه بی‏طرفانه در سایت نمایش می‏‌دهد که مطالعه آنها می‏‌تواند در انتخاب کالا به شما کمک کند از طرفی از طریق واتس اپ و ایمیل می توانید با کارشناسان گل قند ارتباط بگیرید و تمام سوالات خود را بپرسید.

گاهی ممکن است در هنگام پرداخت شبکه بانکی قطع شود و پرداخت ناموفق انجام شود. اما در این مواقع جای نگرانی وجود ندارد. در این حالت معمولاً پول شما در حساب‏‌های میانی بانک است و خود بانک مغایرت‏‌ها را رفع کرده و مبلغ را به صورت خودکار به حساب شما برگشت می‌‏دهد. اگر تا 72 ساعت پول به حسابتان برگشت نخورد، آنگاه با بانک عامل پرداخت اینترنتی تماس بگیرید تا مغایرت برطرف شود.

خدمات پس از فروش تماس بگیرید (از طریق تلفن یا ارسال پیام از طریق صفحه تماس با ما) و برای اطلاعات بیشتر از چگونگی و شرایط خدمات پس از فروش به صفحه رویه‌های بازگرداندن کالا مراجعه کنید