کنسانتره چیه؟

به گزارش نشریه دیجیتال گل قند، کنسانتره غلیظ شده و فشرده شده میوه و یا یک محصول می باشد که عموما می تواند جامد باشد و توانایی گرفته شدن آب از آن نیز را داشته باشد، این محصول می تواند شما را در بسیاری از زمینه های درمانی کمک کند و همینطور استفاده های دیگری در زمینه های مختلف دارد که در ادامه به آن نیز می پردازیم. در ادامه مطلب با گل قند همراه باشید.

 

 کنسانتره میوه چیست:

 

به طور قطع و یقین یکی از جذاب ترین و بهترین محصولات گل قند ، کنسانتره میوه گل قند است که فعلا با سه میوه زرشک،آلبالو و انار فعالیت خود را آغاز کرده است. حال به نظر شما فرق کنسانتره میوه و آب میوه در چیست؟

فرآیند تولید آبمیوه طبیعی بدین صورت است که در فصل هر میوه شما بوسیله دستگاه آبمیوه گیری عصاره میوه را گرفته و میل می کنید ولی تا حالا شده در فصل پاییز و زمستان که فصل بعضی میوه ها نیست هوس آبمیوه طبیعی کنید؟؟؟؟

برای حل این مشکل کنسانتره میوه تولید شد، بدین صورت که آب موجود در میوه را در کارخانه های کنسانتره می گیرند و آن را 5 تا 7 برابر غلیظ تر می کنند بدین صورت حجم آبمیوه کم می شود و البته ماندگاری آن نیز بسیار زیاد می شود و شما می توانید به راحتی در هرفصلی ، هر آبمیوه که ای خواستید با این کنسانتره درست کنید غالبا شرکت های تولید آبمیوه از کنسانتره برای تولیدات خود استفاده می کنند.

از دیگر مزایای کنسانتره ، حمل و نقل آسان آن است زیرا حمل و نقل خود میوه هم بسیار هزینه بر است هم امکان خرابی میوه را بالا می برد ولی کنسانتره را می توانید به راحتی حمل کنید.

حالا شاید با خودتون  بپرسید خب حالا که آبمیوه های موجود در بازار از کنسانتره استفاده میکنند چرا ما  باید کنسانتره بخریم؟؟؟

خرید کنسانتره میوه خیلی بهتر از آبمیوه است، به این دلیل که شما نمی دانید ترکیبات درون آبمیوه چیست و حتی میوه استفاده شده در کنسانتره مرغوب است یا نه. از طرفی ترکیباتی مثل شکر و نگهدارنده ها خاصیت کنسانتره را کم کرده و نوشیدنی را از حالت مفید به مضر مبدل می کند.

به همین علت شرکت گل قند به شما پیشنهاد می دهد که کنسانتره طبیعی را تهیه کنید. معمولا کارخانه های کنسانتره در حجم کم، کنسانتره را به بازار عرضه نمی کنند زیرا بازار کارخانه های آبمیوه کساد می شود.

ولی گل قند کنسانتره 100% طبیعی رو از سه میوه زرشک ، انار و آلبالو در حجم کم براتون تهیه کرده و با بسته بندی بسیار  جذاب در اختیارتون شما قرار می دهد،حال شما می توانید خیلی راحت ازین کنسانتره در هرجایی که دوست دارید و به هر روشی که باب طبع شماست استفاده کنید.

لازم به ذکر است که در فرآیند ساخت کنسانتره یک مسئله دیگر بسیار حائز اهمیت است و آن هم کارخانه تولید کنسانتره است. امريكا اكسبرس

هرچقدر کارخانه تجهیزاتش جدید تر و بروز تر باشد، با خلوص بیشتر و آسیب کمتر به خواص میوه ، کنسانتره را استخراج می کند. بطولة امم اوروبا 2022

که خوشبختانه گل قند در این مورد هم حساسیت به خرج داده و از بهترین کارخانه حال حاضر ایران این کنسانتره رو تهیه کرده اند. کارشناسان خرید گل قند به صورت حضوری از کارخانه بازدید کرده اند و لازمه به ذکر است که دستگاه های تولید کنسانتره این کارخانه مدرن ترین و بهترین دستگاه های روز دنیا و ساخت کشور سوئیس است و به علت اینکه این کارخانه بهترین تولیدی کنسانتره در ایران است،شرکت های معتبردر ایران با آن قرار داد دارد.

قابل ذکر است که شما می توانید این کنسانتره را در هرجایی که خواستید مورد آزمایش قرار دهید تا از کیفیت و خلوص آن نیز مطمئن شوید، در صورتی که از کیفیت آن راضی نبودید می توانید ای محصول را به راحتی برگشت دهید.

ما این امکان رو هم داریم برای مشتریان عمده و صادراتی این محصول رو با بسته بندی های مخصوص و با هرحجمی ارسال کنیم. lewandowski روبرت ليفاندوفسكي

 

 

 

 

دیدگاه‌ها 0

ارسال دیدگاه

*
*